Nummus Olomouc, 56. aukce

Andreae Josepho Freiherr von Stiftt

Položka 1181
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Docílená cena: 4 500 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Medaile Rakousko - Uhersko, Andreae Josepho Freiherr von Stiftt, busta císařského lékaře vlev

Andreae Josepho Freiherr von Stiftt, busta císařského lékaře vlev o, opis / Bohyně Austrie přijímá císaře, který se vrací do Charon s Nachen 1826 sign.: I. LANG Ag 48 mm 35,178 g "R" Brett. 1174. Mont. -. Horsky 7663. Storer 3433, krásná patina

Zachovalost: +1/1+