Nummus Olomouc, 56. aukce

Dámská stříbrná brož z 19. stol. s malbou andílka. Punc pražského punc. úřadu po r. 1867 (750/1000) a punc zhotovite le VS. Ag 23 mm

Položka 1843
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Hodinky a šperky, Dámská stříbrná brož z 19. stol. s malbou andílka.

Dámská stříbrná brož z 19. stol. s malbou andílka. Punc pražského punc. úřadu po r. 1867 (750/1000) a punc zhotovite le VS. Ag 23 mm, chybí jehlice spony

Zachovalost: 1/-