Nummus Olomouc, 56. aukce

Německo (17. stol.) - Av: Žehnající Ježíš s biblickým citátem 2 T im 2

Položka 1893
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Náboženské medaile, Německo (17. stol.) - Av: Žehnající Ježíš s biblickým citátem 2 T

Německo (17. stol.) - Av: Žehnající Ježíš s biblickým citátem 2 T im 2,8. "Pamatuj na Ježíše Krista" A 1615 / Rv: Kartuše s nápisem "Na dobrou památku 1614", dole dvě ruce ve stisku, němec. opis Ag litá zlacená 33 mm 8,448 g, odstr. ouško, tém.