Nummus Olomouc, 56. aukce

Erzherzog Carl F.J. protektor

Položka 1917
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Chomutov, Erzherzog Carl F.J. protektor, Poprsí v uniformě zprava / DEUTSCH

Erzherzog Carl F.J. protektor, Poprsí v uniformě zprava / DEUTSCH BÖHMISCHE LANDESSCHAU KOMOTAU 1913, městský znak a stojící rytíř sign.: WEINBERGER zlacený bronz 60 mm

Zachovalost: +1/1