Nummus Olomouc, 56. aukce

Milan Hodža

Položka 1967
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Ihriský V., Milan Hodža, portrét zprava sign.: IHRISKÝ 37

Milan Hodža, portrét zprava sign.: IHRISKÝ 37 na hraně: MINCOVŇA KREMNICA zlacený bronz 80 mm

Zachovalost: 1/-