Nummus Olomouc, 56. aukce

Hamburg - Volný obchod 19.1. 1665

Položka 1984
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 26.3.2021, 19:00:00.

Německo, Hamburg - Volný obchod 19.1. 1665, sedící Merkur s rohem hojnosti

Hamburg - Volný obchod 19.1. 1665, sedící Merkur s rohem hojnosti / "VON LAND-ZU LAND", Obchodní komora 1.1. 1867, sedící muž na pr amici a anděl s pochodní sign.: F.Bendemann-W.Kullrich A g 900 40 mm 20,32 g "pěkná patina"

Zachovalost: Proof