Nummus Olomouc, 57. aukce

Moravské obchodní sdružení 1861

Položka 3790
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Brno

Moravské obchodní sdružení 1861, řemeslník v pokleku drží se sedící bohyní standartu s morav. orlicí, napravo výr, němec. opis, dole v úseči datace / V otevřeném dubov. věnci vyrato věnování: Siegmund Friedenfeld 25.IV. 1912 sign.: J-NER Ag 33 mm 17,331 g punc na hraně