Nummus Olomouc, 57. aukce

Družba okresů Olomouc - Reggio Emilia 1964-1984sign.: DOLEŽAL-SMĚŠNÝ bronz postř. 60 mm PMP C--13/bpůvodní etue ONV Olomouc_poškoz. zapínání

Položka 3865
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 40 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Olomouc