Příjem limitů končí:Sobota 26.3.2022, 12:00:00.
Olomouc
Družba okresů Olomouc - Reggio Emilia 1964-1984sign.: DOLEŽAL-SMĚŠNÝ bronz postř. 60 mm PMP C--13/bpůvodní etue ONV Olomouc_poškoz. zapínání