Nummus Olomouc, 57. aukce

Dokončení plynovodu Sojuz 1978 / Frderální Ministerstvo paliv a energetiky sign.: Z/K Ag 750/1000 punc. 40 mm 29

Položka 3904
Vyvolávací cena: 450 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Kolářský Zdeněk (1931-)

Dokončení plynovodu Sojuz 1978 / Frderální Ministerstvo paliv a energetiky sign.: Z/K Ag 750/1000 punc. 40 mm 29,916 g