Sobota 26.3.2022, 12:00:00.
Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
Zborov 1917, legionář se zástavou, nápis Al 28,5x20 mm2/ Obec přátel Čs. legionářů, Dvojportrét zleva a spojené rucesign. zlacená mosaz 16,5x26,5 mm (raž. Plastika Praha XI.)2 ks