Nummus Olomouc, 57. aukce

Zborov 1917

Položka 4066
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 60 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Odznaky s vojenskou a brannou tématikou

Zborov 1917, legionář se zástavou, nápis Al 28,5x20 mm2/ Obec přátel Čs. legionářů, Dvojportrét zleva a spojené rucesign. zlacená mosaz 16,5x26,5 mm (raž. Plastika Praha XI.)2 ks

Zachovalost: 0-1