Nummus Olomouc, 57. aukce

23. pěší pluk AMERICKÝCH SLOVÁKŮ 1918-1938 - 20. výročí pluku opis: P.PL.23 "A.S." 1918-1938 sign.: IP výrobce: V. PodivínPraha XI. br. plech stříbřitě patinováno 26 x 26 mm +poškozená trikolorní stužka s nápisem: OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA P.PL.23 "AME

Položka 4068
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 190 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Odznaky s vojenskou a brannou tématikou

23. pěší pluk AMERICKÝCH SLOVÁKŮ 1918-1938 - 20. výročí pluku opis: P.PL.23 "A.S." 1918-1938 sign.: IP výrobce: V. PodivínPraha XI. br. plech stříbřitě patinováno 26 x 26 mm +poškozená trikolorní stužka s nápisem: OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA P.PL.23 "AMERICKÝCH SLOVÁKOV" vo dňoch 17.-19.VI. 1938 v Trnave

Zachovalost: 1/-