Nummus Olomouc, 57. aukce - DODRAŽBA

Antinio Rosmini - Serbati

Položka 1725
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Neděle 10.4.2022, 23:00:00.

Medaile Rakousko - Uhersko

Antinio Rosmini - Serbati, poprsí zleva, opis / Město Rovereto k100. výr. narození italského filosofa, theologa a státníka 1897,7-mi řádk. nápis ve věnci sign.: JOHNSON Ag 47,5 mm 40,35 g "R" Wurzbach 7989 "patina"