Nummus Olomouc, 57. aukce - DODRAŽBA

Dr. K. Kramář 1860-1930

Položka 4029
Vyvolávací cena: 110 Kč

Neděle 10.4.2022, 23:00:00.

Československo - odznaky

Dr. K. Kramář 1860-1930, poprsí zleva sign.: J. Fiala raž.: Pichl bronz. profil. plech 26x35 mm jehlice2/ Poděbrady - 500 let mírových snah krále Jiřího z Poděbrad 1964 - poprsí zleva, opis / pět znaků, opis, zlacený bronz 29 mmse závěsným ráhnem nesign.(Špánek) 2 ks

Zachovalost: 1-1