Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

Soutěž o atraktivní ceny s MACHO & CHLAPOVIČ

12.10.2018 – 11.11.2018 Tomáš Smělý - 12/10/2018 00:00 - Ukončené v zahraničí

Velká československá soutěž pro velké kluky začíná již v pátek 12. října v 19:00. PRAVIDLA ZVEŘEJNĚNA.  Zúčastněte se a vyhrajte 3.000 EUR!

aukce | Macho & Chlapovič

1) Soutěže se může zúčastnit každý, kdo bude mít schválenou registraci v aukčním systému AUEX. Proto Vám ji doporučujeme udělat co nejdříve, jelikož v čase zveřejnění pravidel soutěže půjde o čas i taktiku. Pokud ještě registraci nemáte, pokračujte kliknutím ZDE.

2) Prolistujte si oba nové aukční katalogy. V době kdy budou zveřejněna pravidla soutěže bude orientace v aukcích pro Vás výhodou.

PRAVIDLA ZDE

aukce 17 ... antika, středověk, bohemika, Uhry, Československo, Německo, evropské a světové ražby PDF

aukce 17.1 ... elektronická aukce .... Antika, Bohemika, Uhry, Československo, evropské a světové ražby, Goetz medeile, bankovky PDF

 

Vyhlášeny jsou tři ceny:
1. cena ... 3.000 EUR v hotovosti
2. cena ...  1.500 EUR v hotovosti
3. cena ... 750 EUR v hotovosti

Uděleny budou všechny tři ceny! Smyslem soutěže není přesně něco uhádnout (jako čísla ve Sportce), ale být nejlepší nebo alespoň druhý či třetí podle jasně daných pravidel.

Pro případ, že se do soutěže zapojí méně než tři soutěžící, budou výhry vyplaceny mezi zúčastněné. Vyjma případu, kdy se nikdo nezapojí.
Příklad: Bude soutěžit jen jeden přihlášený, bude mu vyplacena 1., 2. i 3. cena, celkem tedy 5.250 EUR. Pokud budou soutěžit dva soutěžící, rozdělí si třetí peněžitou výhru mezi sebe na polovic – 3.375 EUR obdrží vítěz a 1.875 EUR druhý v pořadí.

Trochu nediplomatické upřímnosti na závěr ve snaze Vás popíchnout. Proč počítáme i s touto extrémní variantou? Ruku na srdce ... Pohodlnost, pochyby o férovosti pravidel, různé stupně konspirací atp. způsobí, že často i ten nejlepší úmysl zapadne. A nakonec po bitvě máme bojiště plné generálů, expertů a komentářů.

Takže již tento pátek Velká československá soutěž pro velké kluky. A opravdu, nebude Vás ohrožovat ani anonymní Číňan, ani superbohatý investor.

Výmluvy stranou a prsty na klávesnici :)
Diskuze k článku


Tento článek nemá žádné komentáře.


Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *