Karel VI., 1711 - 1740
3 Krejcar 1727, Praha-Scharff, J.12a, MKČ.1839, 1.732g, nep.vady razidla, nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1728, Praha-Scharff, J.12a, MKČ.1839, 1.663g, vada materiálu na hraně, pěkná patina
1/2 Krejcar 1722, Praha-Scharff, J.5d, MKČ.1846, 0.583g, nep.napr.okraj, pěkná patina
Marie Terezie, 1740 - 1780
20 Krejcar 1757, Praha-Erdmann, N.30, MKČ.1950, 6.585g, dr.vady mater., mírně just., patina
10 Krejcar 1765, Praha-Erdmann, N.33, MKČ.1961, 3.803g, krajový střížek, mírně just., nedor., stopa po oušku, patina
František II., 1792 - 1835
Cu 6 Krejcar 1800 C, 12.231g, dr.vady materiálu, vlas.prasklina v razidle, ,krásná patina, téměř
Leopold I., 1657 - 1705
Hautsch -vítězství nad Turky u Sicklosu 1687 - poprsí zprava, opis / bitva, veduty osvoboz. měst a nápisy, Sign., Ag 42mm, 31.594g, M.1058, H.2151, dr.hr., rys.
Josef I., 1705 - 1711
Wolfgang - AE pamětní medaile 1700 - poprsí zprava, opis / zámek Schönbrunn, opis a 5-řádkový nápis, Sign., bronz 50 mm, novoražba značená "HMA 1914"
AR menší jeton na holdování ve Vídni 22.IX.1705 - koruna a 7-řádkový nápis / Boží oko, meč s vavřínem a opis, 18mm, 1.287g, Novák.J.2b, M.1298, dr.vady
Richter a Warou - svěc.chrámu Karla Boromejského 1716 - poprsí zprava, opis / chrám, opis a nápis, Sign., zlacený bronz 55mm, 71.022g, M.1442, hrany, rysky
Sign.FA - AR výtěžková medaile dolů v Příbrami 1727 - Panna Marie v mandorle nad krajinou s horníky, opis / 11-řádkový nápis, 42mm, 31.100g, opravená hrana R!
Donner - založení Rytířské akademie v Lehnici 1735 - poprsí zprava, opis / bohové s modelem budovy, písmo, Sign., Ag 51mm, 52.548g, ČS.1144, dr.rysky, patina R!
Lidová medaile na korun. v Praze 1743 - Spravedlnost a Fáma korunují královnu, opis a nápis / věž, symboly vítězství a opis, bronz 43mm, ČS.1319, dr.hr., patina
Krafft - AR medaile na uzdravení od neštovic 1767 - poprsí zprava, opis / Providentia, Minerva, Saturn a znak, písmo, 57mm, 60.744g, M.1975, H.2946, patina
Marie Terezie a František Lotrinský
Kaiserswert - založení Tereziánské akademie 1746 - dvojportrét, opis / Minerva s dítětem, budovy, písmo, Sign., měď 49mm, 54.339g, M.1791(Ag), H.2884(Ag)
František I., 1745 - 1765
Donner - návštěva vídeňské mincovny 1754 - poprsí zprava, opis / Apolón s váhami v ruce, písmo, Sign., Ag 45mm, 34.744g, revers jako MMT.114, dr.hr.,dr.rys.
Marie Ludovica, manželka Františka II.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádk. nápis, Nesign., 21 mm, 2.190g, Nov.U.3b, M.2361, H.3402, úhoz, dr.rys., pat.
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Müllner - AE plaketa na diamantovou svatbu 1912 - dvojportrét zprava, opis / korunka, znak a nápis ve věnci, Sign., patin. šestiúhelník 60x68 mm, 79.115g
Nesign. - Nechte maličkých přijíti ke mně b.l. - hlava císaře zleva a opis ve věnci / Kristus s dětmi, opis, zlacené stříbro 35 mm s původ. ouškem, 11.595g