Neoficiál.pam.medaile 1909 - na 100.výročí obrany Korutan, Sign.E.Imurner, postř.bronz 36 mm s původní stuhou
Neoficiel.pam.medaile 1913 - na 150.výročí založení 58.pěšího pluku av.Salvátora, Sign.Christlbauer-Wien, bronz 37x58 mm, krásná patina, původní etue
Červený kříž - odznak pro sanitní sbor, Sign.W&A (Winter-Adler), smalt.postř.bronz 25x30 mm s patkou
Humanitas - odznak spolku nemocničních zřízenců, Nesign., zlacený bronz 48x37 mm s jehlicí
Odznak odhadce vzdáleností - II.varianta, Marko.474b, Nesign., masivní bronz 46 mm s upínací patkou, patina
Armádní velký čepicový odznak pro důstojníka, Nesign., zlacená mosaz 73x78 mm se čtyřmi upínacími patkami R!
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Nesign., původní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, hr., škr., rysky, původní stuha
2/2/2
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., původní stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, poškozená původní stuha
1/1/3
Medaile pro válečné invalidy, VM.43-a, Marko.425, Sign.W&A 1918 (Winter-Adler), vl.škr., původní stuha
2/2/1
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Císař František Josef I. a císař Vilém II. 1914, Nesign., postříbřený bronz 22 mm s jehlicí
Řád sokola bez mečů - tokijské vydání, VM.4-II-A (meče odstraněny), poškozené smalty, původní stuha s hvězdičkou, etue
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), varianata B
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-D, I.vydání (1918 - 1920), varianata D
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz, kulovité ouško
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920-1938), tmavý bronz 38.5 mm, kulovité ouško, na stuze lipová ratolest