Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, mírně kor., původní válečná stuha
2/2/2
Služební kříž za 40 let - typ 1890, Marko.370b, VM.2/8-1869-B, smaltov. zlacený bronz, původní stuha
Služební kříž za 24 let - typ 1890, Marko.377b, VM.2/8-1869-E, nýtovaný stříbrný medailon s věncem, kulovitý závěs, původní stuha
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, bez stuhy, dr.hr., dr.rysky, skvrnka
Červený kříž - bronzová medaile - válečná skupina, Marko.165b, VM.2-14-6-B, zlacený bronz, poškozený smalt, bez závěsu a stuhy
2/1/-
Velká zlatá medaile za statečnost, jako Marko.229f, VM.1/5-X-C, zlacený bronz bez označení materiálu na hraně, zlacení setřené, nep.hr., nep.rysky, bez stuhy
Bronz.medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, dr.hr., skvrnky, původní stuha s nesignovanou páskou za druhé udělení
1/2/1
Tyrolská stříbrná pam.medaile 1866, Sign.Tautenhayn, Marko.363, VM1.26a, krásná patina, bez stuhy
Pamět.medaile obrany Tyrol 1859/1909, jako Marko.413, ale zlacený bronz, patrně zkušební ražba, Sign.Placht / Prinz, původní stuha RRR!
Neoficiál.pam.medaile 1914 - Maďarská válečná pomoc, Sign."Opus Z.Vtt R.A.", patinovaný bronz 34/53 mm s původním otvorem pro stuhu
Stužka pro pamětní medaili Bosna-Herzegovina, trojúhelníková, původní
Odznak (patrně na tašku rakouskouherského četnictva), Nesign., bronz 55x63 mm, upínání šroubem, poškozeno pravé křídlo a levá hlava orla
1-
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.JC, pěkná patina, původní stuha
1/1/2
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter-Adler-Wien), pěkná patina, původní stuha
Signum Laudis - bronzový stupeň, Marko.149a, VM1.29-VI-G, Sign.Kautsch, na hraně zn."BRONZE", bez stuhy
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., na hraně zkouška kovu, dr.rysky, bez stuhy
Rakousko, Rak.republika, Německo, Maďarsko, Bulharsko
Spona 6ks vyznamenání, řetízek 6ks miniatur, spona 6ks malých stužek, 4x knoflíkové soubory stužek, Sign.Friedrich Sedlatzek-Berlin, vzácné, krásně
zach.
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.pražské vydání (1918 - 1920), původní stuha
Čs.revoluční medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), původní stuha
Československá medaile Vítězství, Sign. O.Španiel, VM.7-A, Laslo.23, původní stuha