2 600 Kč | Církevní medaile signované - svatební Německo - svatební medaile b.l. (17.stol.) Stojící Kristus s paprskovou gloriolou žehná a spojuje ruce dvěma snoubencům, nápis v úseči, něm.opis / 8řádk.nápis Schwabachem v ozdobném okraji, Sign.D.?, Ag 53,5 mm, 28,65 g_dr.hry tém. 0/0 | | |