Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2015 - 700.výročí úmrtí kronikáře Dalimila - kříž, kniha a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.301g, etue R!
PF 2017 - 300.výročí naroz. Marie Terezie - rostlina brambory s hlízami, opis / v paprscích jména vydav., "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.781g, původ.etue
PF 2017 - 300.výročí naroz. Marie Terezie - rostlina brambory s hlízami, opis / v paprscích jména vydav., "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 12.709g, původ.etue
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele, ŠFP.17c - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a německý nápis, Sign., patin.měď 44 mm, dr.hr.
Praha - Smíchov
Abrahám, Chaura - národop. a řemesl. výstava 1893 - znak Smíchova, nápis a datum / zářící koruna a nápis v kartuši, Punc., Ag 30mm, 13.241g, krásná patina
Salzburg
81.sjezd rak. přírodovědců 1909 - poprsí Paracelsa zleva, znak, opis / hrad na skále, znak, písmo, Nesign., Ag950, 28x28mm s pův.ouškem, 8.041g, dr.škr.
Terezín
Kirschbaumová - věnování praporu ženijnímu pluku 1936 - znak města, stylizované opevnění, opis / ozdobená kotva, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Terst
Mezinárodní hospodářská a průmyslová výstava 1898 - Personifikace města se znakem, loď, lokomotiva a opis / mápis ve věnci a opis, Nesign., zlac.bronz 60 mm
Vídeň
Jauner - zemědělská a lesnická výstava 1866 - císař. znak, opis / 5-řádkový německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 57mm, 87.007g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina
Sign.FL - Fr.X.Schmidt, c.k.dvorní zámečník 1883 poprsí zprava, ratolesti, opis / 5-řádkový nápis a opis, Punc., Ag 36mm, 24.330g, zkouška kovu, rysky
Výstava psů 1896 - speciální cena A.Padovce z Brna - jezevčík zleva,opis a nápis / volné místo, dubový věnec a opis, Nesign., bronz 62 mm, pěkná patina
Vratislav
Rukodělná a uměleckoprůmyslová výstava 1904 - německý císařský znak, tabulka s nápisem a opis / emblém a opis, Nesign., Punc., patinov. Ag950, 42mm, 27.619g
Vysoké Mýto
Nesign.(Abraham) - Hospodářsko-prům. výstava (1895) - sv. Jiří, český opis / výstavní předměty, český opis, bronz 48mm, 43.670g, pěkná patina
Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu v krajině, dva opisy / 7-řádk.nápis, hornická kladívka, Nesign., bronz 40 mm, dr.hr.,rysky
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Šimonovský - jednostranná litá medaile 1919 - poprsí zleva, opis, Sign., černě patin. zinek 60 mm, Fl.2, Nov1.1.14c, nep.skvrnky
Čejka - Akademický spolek ve Vídni 1919 - poprsí zprava, opis/ lipový stromek se sovou na větvi, nápis a opis, patinov.bronz 54 mm, Fl.5, Nov1.1.27a, téměř
Čejka - mincovna v Kremnici k sedmdesátinám 1920 - poprsí zprava, nápisy, Sign., jednostranná bronzová plaketa 53x73 mm, Nov1.1.34b, pěkná patina, téměř R!
Kupka a Šejnost - ČAVU na paměť osvobození 1922 - poprsí zleva, opis / prof.Denis při práci, alegorie, opis, Sign., patinov.bronz 70 mm, Fl.18, Nov1.1.50b
Španiel - České Slovo k 80.narozeninám 7.III.1930 - hlava zprava, opis / lip. ratolest a 7-řádkový nápis, Sign., Ag987, 35mm, 15.026g, Fl.31, Nov1.1.71a, rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag, 60mm, 79.063g, Fl.42a, Nov1.1.97d, pův.etue, téměř