Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.946g, zkouška kovu
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Bratr Josef Scheiner - starosta Čsl. obce sokolské b.l. - Poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 68x82 mm, lakovaný
Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinov. bronz 52 mm
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / znak, svatý Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.018g, dr.hr.
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.900g, pat.
Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 30.039g, nep.hr.,pěkná pat.
Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 14.953g, nep.hr.,pěkná pat.
Tautenhayn Josef, 1837 - 1911
Vídeň - odhalení pomníku Fr.Schuberta 15.V.1872 - hlava zprava, opis / múza učící mladíka hře na lyru, opis, Sign., bronz 63 mm, dr.hr., krásná patina
Dokončení 10248 metrů dlouhého tunelu Arlberg 1883 - personifikace Tyrol a Voralbergu, tunel, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., měď 70 mm, dr.hr., dr.rys. R!
Dr.P.Gautsch - ředitel c.k.orientální akademie 1885 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve vavřín.věnci, opis, Sign., měď 51 mm, pěkná patina
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
Franz Schneiderhan - cesta do New Yorku 1907 - poprsí zleva, nápis / socha Svobody, nápis, Sign., patinovaný bronz 45x60 mm
Gunnar Tolnaes, norský filmový herec 1926 - hlava zleva, faksimile podpisu, Sign., bronz 45x60 mm
Tříska Jan, 1904 - 1976
Matěj Rejsek, český gotický architekt, 1949 - Prašná brána, chrám sv.Barbory, plán, kružítko, opis / klenba, 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Jan Masaryk - In memoriam 10.III.1948 - poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s palmovou ratolestí, vročení a nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, lakovaný
Petr Bezruč - 85.výročí narození 1952 - poprsí zprava a opis / horská krajina, nápis a opis, Sign., Punc., patinované Ag987, 60mm, 104.116g, PZ.405 RR!
Otakar Nejedlý, český malíř 1954 - poprsí zprava, opis / krajina s Řípem, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Weinberger Antonín Rudolf, 1879 - 1936
Dr.Otto Kernstock, básník a ředitel chóru 1930 - portrét zprava, nápis a faksimile podpisu, Sign., jednostranný patinovaný bronz 44x68 mm
Weiss Jan, 1794 - 1861
Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres, réva, zvěrokruh/ symboly hospodářství, nápis, Sign., Ag 43mm, 42.264g, dr.hr., rysky, patina
Welz Ferdinand, nar. 1915
Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1948 - hlava zleva, opis / inspektor v dílně, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, 105.038g
Zapp F.
Severočeský němec. zemědělský spolek - Zásluze 1890 - zemědělské atributy, německý opis a nápis / německý nápis ve věnci, Sign., Ag 40mm, 26.269g, m.o., rysky