Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace, 1958 Poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., Bronz 29 mm, Pol.41_1x lakov. celk.2 ks
Památník Národního Písemnictví - knihovna, 1959 Lev opřený o knihu, opis / pohled do strahovské knihovny, opis, Sig., Bronz 35 mm, NL.XV/24, Pol.51
Heřmanův Městec
Nesign. - fotbalový klub Jisrkra 90 let, b.l. Znak města, opis / fotbalista, vročení, opis, Bílý kov 30 mm
Hradec Králové
Nesign. - medaile k 140.výr. bitvy u Hradce Králové 1866 - 2006 Poprsí Franze Jos.I. + Wilhelma I. proti sobě, opis / kříž, vročení, opis 10 let mrtvé baterie, Cu 30 mm
Kremnica
J.Černaj - kremnický dvojtolar 1499 - 1999 Král na koni zleva. opis / pohled na dominanty města, vročení, opis, Postř.med. 25 mm
J.Černaj - kremnický tolar 1499 - 1999 Král na koni zleva. opis / pohled na dominanty města, vročení, opis, Postř.med. 25 mm
Kutná Hora
A.Peter - Kutnohorský pamětní groš, b.l. ( 1949 ) Replika Av. groše Václava II. / znak kutnohorských pregéřů, opis, Nesign., Punc., Ag 987, 28 mm, 4.1 g
Čechy
Nesign. - K.H.Borovský - na odhalení pomníku 15.5.1870 Busta K.H.Borovského / náhrobek, opis, Sn 24 mm_odstr.ouško
Nesign. - K.H.Borovský - hlava zleva, opis, b.l. Bronz.plech 196 mm_4x dírka k uchycení, dva jazýčky k uchycení
František Palacký - úmrtní medailka, 14.6.1798 - 26.5.1876 Hlava zprava / 4řádkový nápis a opis, Nesign., Sn 30 mm, Do.3628, Ver.2, Dob.2_orig.raž.ouško
Upomínka na I.máj 1890 Spojené ruce, za nimi trojúhelník, okolo vavřínový věnec / 3řádk.nápis, Nesig., Bronz 29 mm_orig.raž.ouško
Nesign. - SRZ (Svaz rybářů a zahrádkářů) - za vynikajúce zásluhy, b.l. Ryba, styliz.proud / nápis s lipovou ratolestí, Bronz 70 mm
Československo - medaile s portrétem A.Zápotockého
Nesign. - medaile Ústřední rady československého odborového hnutí, portrét zleva, opis / uprostřed ROH s hvězdou, opis Bronz ovál 60x65 mm, Nov.05.007c
Česká Republika
Nesign. - svatováclavský dukát 1923 - číslovaný 660 - replika Pozlac.bronz 40 mm_orig.kapsle
Nesign. - papež Benedikt XVI. na návštěvu v Praze, brně a Staré Boleslavi 26.-28.září 2009, hlava papeže zleva, podpis, opis / svatováclavská orlice na styliz.praporu, opis, Tombak 30,5 mm
Itálie
Madonna di Campiglio - 110 let turistických aktivit, 1872 - 1982 Stojící medvěd před obcí, opis / opis v růžici, nesign., Punc.925, Ag 32 mm, 10.82 g
Jugoslávie
J.B.Tito / pohled na město Jajce 1943 - 1973 Portrét čelně, nápis / město, opis, Punc Ag 925/1000, 25 mm, 1,97 g
Německo - Norimberg
Početní žeton b.l. - Hans Schvltes - kolem růže 3 král.koruny, opis / říšské jablko, opis, b.l., Mosaz 24 mm
Početní žeton b.l. Hanse Krauwinckela, b.l. (17.stol.) Říšské jablko, opis / znak, opis, Bronz 26mm_R!
Početní žeton b.l. - hlava Alexandra Velikého zleva, opis / krajina převýšená sluncem, opis, Mosaz 19 mm