Vídeň
Hartig - AR záslužná městská medaile (udělená 1936) - vídeň.radnice, ratolesti, opis a tabulka s udělením / znak a opis, Sign., Punc., Ag900, 65mm, 93.918g, etue
Vyškov
Šmakal - Hospodářská a národopisná výstava 1902 - znak, nápis, lipová ratolest / výstavní atributy, opis, Sign., Punc., Ag 43mm, 23.574g, nep.hr., patina
Vyšnovky u Hořovic
Upomínka na tábor lidu 29.května 1871 - kalich a husitské zbraně, český opis / 6-řádkový český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, patina
Zbraslav
Přibík - Okresní národopisná výstava 1893 - zámek v krajině, nápis/ znak města v ozdobné kartuši, opis, Sign., Punc., Ag900, 45mm, 26.492g, krásná patina
Čechy
Zemský ústřední spolek včelařský - Za zásluhy b.l. - čes.znak, opis / sv.Ambrož, úl, lip.ratolesti, nápis, Nesign., Ag900, 41mm, 30.083g, vada raz.,dr.hr.,rys.
Zemský ústřední spolek včelařský - Za zásluhy b.l. - český znak, opis / sv.Ambrož s úlem a lip.ratolestmi, nápis, Nesign., Punc., Ag900, 41mm, 27.335g, patina
Zemský ústřední spolek včelařský - Za zásluhy b.l. - korunovaný český znak, opis / sv.Ambrož s úlem a lip. ratolestmi, nápis, Nesign., měď 42mm, 28.503g, patina
Zemědělská jednota ČSR - Za zásluhy b.l. - selský pár s kosou a obilím, nápis / lipová ratolest se stuhou, opis, Nesign., patinov. Ag987, 46mm, 53.903g, dr.hr.
Pravda vítězí - větší stříbrná medaile b.l. (1968) - svatý Václav na koni, Pražský hrad, opis / Dubček a Svoboda, opis, Nesign., Ag1000, 40mm, 24.802g, patina
Pravda vítězí - menší stříbrná medaile b.l. (1968) - mistr Jan Hus zleva, opis / Alexander Dubček zleva, opis, Nesign., Punc., Ag1000, 30mm, 13.210g, patina
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Oválná medailka z černého matového skla (1919-1920) - poprsí zprava v klobouku / 2.řádkový nápis, Nesign., 18x27 mm s původním závěsem, Nov.1.30a, malé písmo
Šaff - AR medaile I.filatelistické výstavy 1923 - poštovní známka, holubice, lip.lístky, opis / Brno, nápis, Sign., Nepunc., 45mm, 59.063g, Nov1.1.58b R!
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin.Ag987, 30mm, 14.381g, Fl.54e, Nov1.138a
Kozák - ČNS Brno ke 140.výročí narození 1990 - hlava zleva, opis / Pražský hrad, velký státní znak, opis, Sign., patinovaná měď 42 mm, Nov1.1.196c
Šejnost - medaile Uměleckoprůmyslového muzea 1990 - poprsí zleva, opis / emblém muzea, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Nov1.1.209b, dr.hr., vl.rysky
Československo - medaile s portrétem Václava Havla
Kozák - medaile na volbu presidentem 29.12.1989 - hlava zprava, opis / sv.Václav, průčelí Národ.muzea, opis, Sign., patin. Ag900, 42mm, 39.162g, Nov1.9.10a
Česká republika - medaile s portrétem Václava Havla
Dostál a Hásek - pam.medaile nadace Vize 97 - 2011 - poprsí čelně, nápis / faksimile podpisu se srdíčkem a opis, Sign., Ag999, 37mm, 31.1g, etue a certifikát
Kartáková - 10.výročí vzniku České republiky 2003 - hlava zleva, opis/ Pražský hrad, standarta, vročení, Ag 34mm, (16.0g), Nov1.9.31a, kapsle, etue, "certif."
Česká republika
Panovníci českých zemí - série 7ks medailí v etui, Sign. Bejvl (3x), Knobloch (2x), Oppl (2x), Ag999, 50mm, 51.5g, 7x kapsle, 7x boleta punc.úřadu, patina
Česká republika - Zlatá Koruna - emise Kde domov můj
Ag odražek 5-dukátu 1997 - brána opevnění, monogram "R", opis/ český lev, mezi pochodněmi, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 14.898g, patina, etue, certifikát