Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
Krejcar 1571, podobný jako Sa.37 (obr.4), 0.957g, nedor., patina RR!
Lehnice-Břeh, Jan Christian, 1621 - 1639
3 Krejcar 1622 BH, Břeh, Sa.204 (obr.67), 0.968g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Lehnice-Břeh, Georg, 1639 - 1664
XV Krejcar 1663 bz, Pfahler, Sa.388 (obr.138), 5.611g, nep.rysky, pěkná patina
Lehnice-Břeh, Christian, 1639 - 1672
XV Krejcar 1664 bz, Pfahler, Sa.433 (obr.151), 5.490g, dr.vady mater., nedor., poškrábaný Av., pat.
VI Krejcar 1665 bz, Pfahler, Sa.435 (není vyobrazen), 3.021g, vady materiálu, nedor., patina RR!
-2/2-
Svídnice (Schweidnitz) - město
VI Krejcar 1622 SK - s portrétem Ferdinanda II., Sa.141 (obr.10), 2.173g, dr.vady materiálu, nedor., patina RR!
3/2
Slezsko - historické medaile a jetony
Nesign. - AR medaile na přílet komety 26.12.1680 - kometa, symboly souhvězdí, meč a přilba na oltáři, nápis/ 9-řádk.nápis, jako Sa.11, Ag 37mm, 20.548g RR!
Linz-biskupuství, Franz Maria Doppelbauer
Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.698g, rys
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
XV Krejcar 1716, S-V.718 (D/E1), 6.817g, nep.exc., dr.vada razidla v aversu, pěkná patina, téměř R!
Ostřihom - arcibiskupství, Alexander Rudna, 1820-1831
Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 - poprsí zprava, opis / 14-řádk.nápis, Sign., Ag 30 mm, 12.995g, H.4426, FW.5556, nep.hr., nep.rysky, patina
Praha
Jednota katolických tovaryšů 1852/1912 - Mons. F.X. Vaněček, Sign. Šmakal, hliník 33 mm s raženým ouškem, jako Přib.752 (hliník neuvádí), dr.hr., dr.rys., pat.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - Karlův most, Sv.Jan, andělé, opis / jazyk, 9-řádkový nápis, Sign.LANG, Ag 38mm, 17.516g, Don.4656, dr.hr.,dr.rys.
100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec vznášející se nad náhrobkem / němec. 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původ.ouškem, Don.4657, patina
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1621 - znak / sv.Rupert, Zot.1463, Pr.1190, KM.61, 28.541g, vada razidla, pěkná patina
Tolar 1624 - Madona / sv.Rupert, Zot.1475, Pr.1197, KM.87, 28.066g, nep.exc., nedor., patina
Tolar 1627 - Madona / sv.Rupert, Zot.1478, Pr.1201, KM.87, 28.320g, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
Tolar 1669, Zot.1993, Pr.1653, KM.190, 28.035g, stopa po sponě, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
Tolar 1712 - poprsí / znak, zn."*" (P.H.Miller), Zot.2405, Pr.1995, 28.948g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Tolar 1717 - poprsí / znak, zn."*" (P.H.Miller), Zot.2409, Pr.1999, 29.176g, nep.nedor., nep.rysky, skvrnky, patina R!
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!