Údobí let 1990 - 1993
100 Kčs 1992 - Lidice a Ležáky, kapsle
100 Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum v Brně, kapsle
500 Kčs 1993 - Tenis, kapsle
500 Kčs 1993 - Tenis
100 Kčs 1993 - Slovenská muzeálna spoločnosť, kapsle
100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter, kapsle
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, signatura nedor. (patrně "MR" bez tečky), nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.M.R (s tečkou, šikmé stojny písmene M), nep.hr., nep.rysky, téměř
10 Kčs 1993 - T.G.Masaryk, nep.hr., nep.rysky
10 Kčs 1993 - M.R.Štefánik, nep.hr., nep.rysky, téměř
Sady oběhových mincí
Ročník 1980 - ve folii 7ks
Ročník 1981 - ve folii 7ks
Ročník 1982 - ve folii 7ks
Ročník 1983 - ve folii, nep.pomačkaný okraj folie 7ks
Ročník 1985 - ve folii 7ks
Ročník 1987 - v etui 7ks
Ročník 1990 - v etui 7ks
Ročník 1991 - v etui - s jetonem mincovny 9ks
Ročník 1991 - v etui - s desetikorunou 1991 9ks