Německo - Prusko
Služební kříž - typ 1913 - za XV let služby, BB.73, Nimmergut.1974, bez stuhy
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, Nesign., BB.165, Nimmergut.1966, Sign.F, bez stuhy
Služ. medaile - typ 1913 - za XII let služby, BB.74, Nimmergut.1975, bronz 30 mm, bez stuhy a závěsného kruhu
Služ. medaile - typ 1913 - za IX let služby, BB.75, Nimmergut.1976, postříbřený bronz, bez stuhy
Německo - císařství
Patriotický odznak ve tvaru šavle s nápisem Durch Kampf zum Sieg 1914, Nesign., postř.bronz 66x12 mm se zav.špendlíkem, miniatura Železného kříže 1914
Německo - III.říše
Odznak pilota - I.typ (1935) - Sign."OM", BB.189, Nimmergut.4007, ND.7.07.01.a3, postř.tombak RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 3.stupeň, Sign.Lauer, BB.293, Nimmergut.338, ND.6.06.03.c1
Malá stužka - Válečný záslužný kříž s meči
Polsko, republika, 1944 - 1989
Záslužný kříž PRL s meči (1952) - III.třída, WB.112-2-c, původní stuha
Polsko, republika, 1989 -
Záslužný kříž RP - patrně vydání po roce 1989, zlacený a smaltovaný bronz 42x42 mm s mečíkovým závěsem, závěsným kruhem a původní stuhou
Slovensko
Slovenská národní společnost ve Spojených státech b.l. (patrně před 1918), Nesign., puncované zlato 15x15 mm se zavíracím špendlíkem, vl.rysky RR!
USA
Čínská pamětní medaile 1900/1901, jako BB.22, patrně novoražba (tenké drátěné ouško), nepůvod. etue
Medaile Za dobré chování v armádě, Kerrigan.33b, původní stuha
Velká Británie
Victoria - Královnina jihoafrická medaile 1899-1902, Spink.128, K-K.C28, na stuze 4 pásky "TRANSVAAL.", "CAPE COLONY"+"S.AFRICA 1901"+"S.AFRICA 1902", hr.
Kroměříž - pobočka ČNS
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., bronz 50mm, 61.951g, Fou.16b, etue
Babka Karel, 1880 - 1953
Pohled na Pražský hrad, nápis, Sign., jednostranný postř. bronz 94x82 mm, v reversu udělení výpravě čsl.olympioniků 29.2.1952 od praž. primátora, etue
Bortlík Petr, nar. 1925
František Halas, básník b.l. - portrét zleva, opis, Sign., patinovaná měď 40mm RR!
Fischer Jan (kreslíř Rychlých šípů), 1907 - 1960
Praga 1938 - Mezinárodní výstava poštovních známek - Prašná brána, lipová snítka, nápisy, Sign., patinov. bronz 80x51 mm R!
Hám Anton, 1899 - 1965
Trnava - na paměť 700.výročí povýšení na město 1938 - radnice, vavřínová a lipová ratolest / městský znak, opis, Nesign., Punc., pat. Ag987, 40mm, 29.250g, hr.
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
St.Pölten - Zahradnický spolek - Za prac.zásluhy b.l. - císařský znak, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 47mm, 37.742g, na hraně zkouška kovu