Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - stříbrná medaile pro spolupracovníky 1891, Sign., Ag900, 36mm, 25.024g, ŠFP.20b, původní krásná dřevěná etue s kartuší a smaltov.štítkem, hr.,pat. R!
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, nep.hr., nep.rysky, téměř
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze - poprsí zprava, latinský opis / 5-řádk. český nápis ve věnci, Sign., zlac.mosaz 42 mm, ŠFP.83a, dr.hr.,dr.rys.,pat.
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Karlíně 1891 - poprsí zprava, opis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.88b, nep.skvrnky, patina
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Litá plaketa (1918 - 1919) - poprsí zprava, lipové lístky, nápis, Nesign., bez značky výrobce (patrně Komárovské železárny), bronz 165x255 mm, Nov1.1.8a
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Dobrovolný - portrét zprava bez opisu, Sign.VD49, patinovaný bronzový plech 80 mm, Nov1.4.2b
Napoleon I. - korunov. medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign.Droz, měď 26 mm, Zeitz.40, patina
AR osmiúhelníková medaile solné spol. 1806 - poprsí císaře zleva, opis / 3-řádkový nápis ve věnci a opis, Sign., Ag 30x30 mm, 14.636g, Zeitz.0, dr.hr., dr.rys.
Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 / 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., patinovaný zinek 50 mm
Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 / 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., Punc., patinované Ag900, 50mm, 54.825g, dr.hr., dr.rysky
0/1
USA
Chicago - Světová výstava 1892 - poprsí Kryštofa Kolumba ve věnci, opis / alegorie, výstaviště, znak, opis a nápis, Nesign., zlac. bronz 50 mm, hr., téměř
Velká Británie
Průmyslová výstava v Londýně 1862 - Alegorie Imperia / Crystalpalace, 11-řádkový nápis, Sign.Dowler-Brim., cín 74mm, 122.391g, hrana, dr.škr., rysky, patina R!
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Brno 1958 - celostátní výstava - medaile - holubice mezi znaky ČSR a Brna, dvojitý opis / lipové snítky, patinov. bronz 60mm, 87.541g, udělení "Antonín Hoza"
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Praha 1937 - Jezdecké závody při hospodářské výstavě -Dílčí military -vítězi v dresuře, Nesign., skleněná plaketa 130x90 mm s nalep. odznaky a nápisem, etue
Medaile vojenských manévrů
Jaslo v Haliči - září 1900 - císař Fr.Josef I., pol. opis / důstojníci na koních, 3-řádkový polský nápis, podobný M-B.55, mosaz 29 mm s původním raženým ouškem
Nouzovky Westfálska
10 000 Marek 1923 - von Stein, zlacený bronz 45 mm, nep.hr., vl.rysky
Porcelánové medaile
Berlin 1936 - Olympijské hry - letecký pohled na stadion a okolí, opis / emblém her, vročení a opis, značený hnědý míšeňský porcelán 117 mm RR!
Německo (1919) - mírová smlouva ve Versailles - ruce svázané řetězy, opis / dvě postavy v kruhu mečů, opis, míšeňský hnědý porcelán 50 mm s černým okrajem
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Azorské ostrovy 1982 - mistrovství světa a Evropy ve sportovním rybářství, Nesign., patinovaný bronz se smaltovaným štítkem 84 mm, skvrnka, původní etue
Frankfurt nad Mohanem 1862 - spolkový tolar - stojící Germanie zleva, opis a nápis / městský znak a opis, Sign.A.V.Nordheim, 33mm, 18.482g, nep.hr., nep.rysky