Hám Anton, 1899 - 1965
Slobodné hlavné banské mesto Kremnica b.l. - část města s kostelem, opis / městská brána a okolní domy, bez opisu, Sign., patinovaný bronz 60mm, etue, téměř
Poprsí Dr.Miroslava Tyrše zleva, opis, Sign., patin. jednostr.bronz 60 mm, v Rv. věnov. "1908-1948 br. Hon Jaroslav 40 let členem jed.Sokol Benátky n.J.", etue
Hájek Robert, 1880 - 1960
Hanácká Beseda - Petr Bezruč - 90.narozeniny 1957 - poprsí zleva, opis / úryvek básně, ratolest bodláku, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, PZ.408, pův.etue
F.V.Brož - 20.výročí založení Drobné plastiky 1957 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm R!
Hampl Jiří Václav, 1929 -
Pardubice - 650.výročí povýšení na město 1990 - městská pečeť / pohled na město, opis, letopočty, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
Ema Nevrlá, česká malířka - 100 let narození 1977 - portrét zprava/ katedrála sv.Víta v květinovém věnci, písmo, Sign., Punc., patinovaný bronz 31 mm (100ks)
Karel IV. - 700 let úmrtí 1978 - got.nápis "Karolus" a universitní pečeť, opis / arkýř Karolina, opisy, Sign., lakovaný patinovaný bronz 38 mm
ČSPDP - 100 let Národního divadla 1983 (1981) - Thalie s rukou nad budovou ND, maska, lyra, opis / triga s múzou, opis, Sign., patinovaný bronz 38 mm
ČSPDP - 100 let Národního divadla 1983 (1981) - Thalie s rukou nad budovou ND, maska, lyra, opis / triga s múzou, opis, Sign., patin. postř. bronz 38 mm
ČSPDP - Matyáš B. Braun - 300 let narození 1984 - stylizovaný portrét zleva, nápis / socha, zábradlí, opis, Sign., patinovaný bronz 38 mm, dr.hr.
Havelka Luděk, 1941 -
ČNS Ivančice - Alfons Mucha (1860 - 1939) 1976 - poprsí zleva, opis / 3-řádkový nápis a ornament z lipových lístků, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Sochař a medailér Antonio Abondio (1538 - 1591) 1980 - poprsí mírně zleva, opis / salamandr v ohni, opis, monogramy, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Karlova universita - Fakulta dětského lékařství 1981 - universitní pečeť, opis / sedící dítě zleva, znak fakulty, nápis, Sign., patin. bronz 65 mm, pův.etue
Karlova universita - Fakulta dětského lékařství 1981 - universitní pečeť, opis / sedící dítě zleva, znak fakulty, nápis, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Karel Hynek Mácha (1810 - 1836) 1982 - poprsí zleva, opis / poutník v krajině pod Bezdězem, Sign., postříbřený bronz 40 mm, nep.rysky, patina, téměř
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982 - poprsí zleva, opis / Karkulka, vlk v posteli, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, téměř
Karel Hynek Mácha (1810 - 1836) 1982 - poprsí zleva, opis / poutník v krajině pod Bezdězem, Sign., postříbřený bronz 40 mm, nep.hr.
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982/1983 - poprsí zleva, opis / holčička a havran, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm
J.K.Tyl - 150 let časopisu Květy 1834/1984 - poprsí zleva, nápis / Pegas, znaky, emblém časopisu, květiny a opis, Sign., postř.bronz 40 mm, nep.rysky, patina
V.Priessnitz - lázně Karlova Studánka 1785/1985 - poprsí zleva, opis / lidé u pramenů v lese, emblém, nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina