František Josef I.(1848-1918)
2 Fillér 1900 KB "RRR"
+2/1-
2 Fillér 1915 KB
2 Fillér 1916, 1917, 1918 vše KB - Fe "R" 3 ks
1-1
2 Fillér 1918 KB
1 hal. 1916 b.zn - nový znak
1 Fillér 1895 KB
RL
1 Fillér 1896 KB "R"
1 Fillér 1901 KB "R"
1 Fillér 1902 KB
Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
F.J.I., hlava zprava a opis / ZUR BELOHNUNG, dvouřádk. nápis ve v ěnci Ag 23 mm 3,119 g_m. hr., odstr. ouško
F.J.I., poprsí zprava / Vídeňská společnost pro výtvarné umění 18 98, alegorie sign.: FS (Scharff) Ag punc 17x23 mm 3,558 g pův. ražené ouško
60.výročí vlády F.J.I., 1848 mladý portrét / Starý portrét 1908 Ag 29 mm 13,673 g orig. ražené ouško
F.J.I., hlava zprava / Státní cena za zemědělské zásluhy (tiskací písmo) německý opis sign.: Tautenhayn Cu 40 mm
Ag punc. pohár 61x75 mm s napodobeninami mincí F.J.I., Německa, U her a antiky 65,75 g "pěkná práce"
Medaile Rakousko - Uhersko
Čestná cena - Za zlepšení chovu dobytka na Moravě, 8-mi řádk. ně mec. nápis / Moravská orlice, opis: EHRENPREIS DER..... sign.: J. Schön Ag 38,5 mm 26,23 g Hauser 4143_dr. rys.
Německý a Rakousko-uherský spolek chovatelů drůbeže "DEM to pro věnování, opis / stoj. holub a alegorie, bez textu sign .: LAUER Ag 990 40 mm 24,359 g_dr. hry.
Innsbruck - Mezinárodní výstava 1896, Fama létá nad Innsbruckem / Protektor arcivévoda Ferdinand Karel, v uniformě zleva sign.: C hristlbauer Wien zlacený bronz 52 mm převýšený velkou korunou Hauser 3809 "R" "sbírkový kus"
Vídeň - Upomínka na cyklo jízdu po Blumen-Corso 1897, 7-mi řádkov ý němec. nápis / Jízdní kolo v kruzích a nápis ALL´ HEIL sign. : Zimbler zlacený kov 31 mm orig. ražené ouško
Vídeň - Upomínka na cyklo jízdu po Blumen-Corso 1897, 7-mi řádkov ý němec. nápis / Jízdní kolo v kruzích a nápis ALL´ HEIL sign. : Zimbler stříbřený kov 31 mm orig. ražené ouško