Ferdinand II. (1619-1637), mince kiprová
15 kr. 1622, Brno MKČ -, (nejblíž typu 865) FERDINA. II D: G(15) R.I.S.A.G.H.B.REX / ....DVX. BV. BV, MA. MO 1622 _mělká ražba, vada ve stř.
3 kr. 1622 mincm.zn., K.Hora-Hölzl MKČ 785 "RR" _mír. exc., nír. nedor.
+1/0-
3 kr. 1622 se zn., K.Hora-Hölzl MKČ 785 "R"_tém.
3 kr. 1622 b.zn., K.Hora-Hölzl MKČ 786
-2/2
Ferdinand II. (1619-1637)
Ferdinand II. a Eleonora - Holdování města Vídně 1628, Dvojportré t zprava a opis / Pohled na město, v dolní úseči vročení MDCXXVII I sign.: A.P. (Andreas Peter) Ag 40 mm 23.7 g "R" Nov.VI/H-1a; Ho.1604; Mo.76_ stopy pův. pozlacení
Tolar 1633, Praha-Schuster MKČ -, opis: MAR.MOR. 1633 / FERDI NANDVS II. D.G -R-IM.S.A.G.HV.BO.REX "R"
+2/1-
1/2 Tolar 1631 KB jako Husz. 1186, opis: MAR. MOR. "R" "sbírkový stav"_tém.
RL
3 kr. 1624, Vídeň-Fellner
3 kr. 1624, Vídeň-Fellner var.: bez teček po stranách koruny
3 kr. 1624 M, Korutany St.Veit-Matz
1/0-
3 kr. 1624, Korutany St.Veit
3 kr. 1626 zn.květinka, St.Pölten-Turba, písmeno "D" ve jméně pa novníka přeraženo čísl. 6
3 kr. 1626, Hradec u Opavy-Zwirner+Raschke MKČ 1139 (převrácený prsní štítek) opis: CO.TI._patina
3 kr. 1627, Štýrsko Graz var.:STYRIAE . 16Z7. _napr. stř. ražbou
3 kr. 1627 N, Mikulov MKČ 955 - COMES TYROLIS var.: jiný typ oděvu, zvednutý límec s květinkou _mělčí ražba, v ploše RL
3 kr. 1628, K.Hora-Hölzl jako MKČ 809, var.: ARCHD. A. DV ()_zbytky Fe oryd.
3 kr. 1628 HR, Vratislav-Riedel+Ziesler MKČ 1018_tém.
3 kr. 1628 N, Mikulov "R" MKČ 955 var.: hlava přerušu je vnitřní kruh, minc. zn. v otevřené závorce, opis: FERD. II. DG R () I.S.A.G.H.B.R. / tečka za datací "R"
3 kr. 1629, Štýrsko Graz var.: dvojka v dataci ražená jako "Z"
3 kr. 1629, Korutany Sv.Vít