Weiss Jan, 1794 - 1861
Hospodářská společnost pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres se symboly úrody, nápis / symboly moci a bohatství, písmo, Sign., bronz 62 mm, krásná patina
Zimpel L.
Horní Rakousy - Zemská kulturní rada - Uznání zásluh b.l. - zemský znak v kartuši, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., Ag 39mm, 29.453g, vlas.rysky, patina
Hradec Králové
Zdeněk Netrval - nápis PF 2000, opis / trojdílný znak a opis, Nesign., měď 30mm, 19.212g
Jičín
Šmakal - 600 let povýšení na město 1302 / 1902 - znak města, lipové snítky, opis / vročení a vavřín.snítky, Sign., mosaz 33 mm s pův.raženým ouškem, dr.vada mat.
Liberec (Reichenberg)
Neubauer - obchodní a živnostenská komora b.l.- kovář u kovadliny, vavříny, přístav/ město, vavříny, nápis, Sign., postříbřený bronz 60 mm, dr.hr., téměř
Praha - novoročenky firmy Franta Anýž
Odehnal Antonín - PF 1926 - vpravo kovář u kovadliny, vlevo žena se soškou na ruce, nápis - 25 let firmy, Sign., jednostranný patinovaný bronz 51x71 mm, Kr.6
Lhoták Antonín - PF 1927 - oráč při práci zleva, nad ním holubice v letu, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 45x58 mm, Kr.7, téměř
Šaloun L.- PF 1929 - sv.Václav se štítem a praporcem, nápis, Sign.LŠ, jednostranný patinov. bronz 45x59 mm, Kr.9
Brůha J.- PF 1931 - žena v mincovně přenáší v zástěře chvojí na vánoční výzdobu, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, Kr.11, téměř
Majerský Ladislav - PF 1937 - pohled na Bratislavu, nápis, Sign., jednostr.patin.bronz 50 mm, Kr.17, tém.
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2006 - královna Emma klečící před svatým Václavem, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 15.545g R!
PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.788g, patina R!
PF 2011 - Prof. Josef Ladislav Píč - hrob s kostrou ve skrčené poloze, opis / v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.014g R!
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.546g R!
Teplice
Kříž - 1100 let objevení pramenů 1862 - poprsí císaře Fr.Josefa I., německý opis / scéna objevení pramenů, německý opis, Sign., cín 27 mm s původním raž. ouškem
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 32 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41d, Nov1.100a, 14.674g, dr.hr., vlas.rysky
Čína
Peking 27.3.2007 - 500 dnů do začátku olympiády, Nesign., zlacený bronz 39 mm, kapsle, certif., etue
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Bovy - AE medaile na bitvu u pyramid 1798 - poprsí zprava, opis / konzul na koni, vojsko, pyramidy, nápisy, Sign., 41mm, 38.414g, zn.CUIVRE, Zeitz.0 RR!
Andrieu - AE medaile na mír v Luneville 1801 - poprsí zprava, opis / personifikace Míru, opis a nápis, Sign., 42mm, 37.044g, Zeitz.21, hrany, rysky, patina
Jeuffroy - zasedání Komory representantů 1815 - hlava Atény zleva / opis, nápis a plocha pro vyrytí věnov., Nepunc., Ag 38mm, 29.902g, dr.hr., dr.rys., patina