František II., 1792 - 1835
Losch - AR medaile na návštěvu v Mnichově 1815 - poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, Sign., 41mm, 28.451g, M.2411, H.3430, nep.hr., dr.škr., rys.
AR jeton na holdování stavů v Miláně 15.5.1815 - znaky Milána a Benátek pod korunou, opis / koruna, a nápis, 22mm, 3.994g, Nov.R.3b, M.2416, patina, tém.
Detler - medaile na návrat císaře do Vídně 1816 - poprsí zprava, opis / hořící oltář a nápis, Sign., Ag 40mm, 26.296g, M.2453, H.3441, dr.rysky, patina
Neuss - AE úmrtní medaile 2.3.1835 - poprsí zprava, opis / desetiřádkový nápis, Sign., 33mm, 19.760g, M.2539, H.3483(AR), dr.hr., pěkná patina
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Radnitzky - na odhalení pomníku ve Vídni 22.5.1860 - poprsí zleva, opis / jezdecká socha na podstavci, opis, měď 64 mm, M.2690(AR), H.3578(AR), hrana, téměř
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Lange - AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, Sign., 53mm, M.2620, H.3649(Ag), Haus.52, pat., téměř
Arcivévoda Anton Victor - velmistr řádu, 1779 - 1835
Pamětní miniaturní medaile Vídeňského kongresu 1815 - poprsí zprava, opis / věnec, korunov.znak, vročení a opis, Nesign., Ag 12mm, 0.602g,, nep.hr., patina R!
Arcivévoda Maximilian - velmistr řádu, 1782 - 1863
Radnitzky - AE úmrtní medaile 1.6.1863 - poprsí mírně zprava, opis/ 14-řádkový nápis, Sign., 56mm, 78.065g, H.3598(Ag), krásná patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
Větší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 24mm, 5.488g, M.2516, Nov.A.3b, nep.rysky
Větší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 24mm, 5.492g, M.2516, Nov.A.3b, patina
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.275g, M.2517, Nov.A.4b, patina
Manfredini - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovační obřad, opis a nápis, Sign., 52mm, Nov.G.1c, P.6/3, M.2578, krásná patina
Roth - AR medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis/ císař přijímá korunu, písmo, Sign., 44mm, 35.096g, NOv.G.2b, P.6/5, M.2580, vl.rys., pat.
Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni, 1840 Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, M.2593, Haus.44, nep.hr., patina R!
0/1
Steinböck- dvojportrét císařů Františka a Ferdinanda, opis / oltářní obraz kláštera Minoritů ve Vídni, opis a vročení 1847, Sign., bronz 50 mm, M.2627, dr.rysky
Schmitt - AE medaile na vydání ústavy 15.3.1848 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci a opis, Sign., 44mm, 41.906g, M.2630, H.3655, patina
Marie Anna, manželka Ferdinanda V.
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - korunov.portrét zprava, opis / korunov. klenoty na podušce, znak, opis, 47mm, ČS.1497, P.6, patina, tém.
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Nesign. - medailka na odhalení pomníku, 1899 Jezdecká socha na podstavci, něm.opis / 8-řádk.nápis ve věnci, zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem, téměř
Jauner - AR oválná premijní medaile za chov koní b.l. - poprsí zleva ve věnci / klisna s hříbětem ve věnci, znak, Punc., 42x50 mm, 32.922g, původní závěs
Jauner - AR oválná premijní medaile zemědělská b.l. - poprsí zleva ve věnci / rozsévač s obilím, v pozadí pluh, věnec z obilí a révy, Sign., 42/49 mm, 33.545g