Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1951 - důstojník, Ves.C51.Ba, smaltovaný s plastickým znakem a dvěma upín. patkami
Čepicový odznak - typ 1961 - důstojník, Ves.C61.Aa
Čepicový odznak - typ 1981 - důstojník a praporčík, Ves.C81.Aa,Ab 2ks
Čepicový odznak - typ 1991 - důstojník, praporčík, mužstvo, Ves.C91.Ba,Bb,Bc 3ks
Čepicový odznak - typ 1993 - důstojník, praporčík, mužstvo, Ves.neuvádí 3ks
Čepicový odznak SR - typ 1993 - důstojník, praporčík (oprav.), Ves.C93.Aa,Ab 2ks
Límcové označení - typ 1961 - hudebník, Ves.G61.S
Československo - odznaky branných organizací
Masarykova letecká liga - členský odznak, K-S.20a, I.typ, postříbřený bronz 22x17 mm s jehlicí
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
303. dělostřelecký pluk ČSA, Sign.Pichl, bronzový odznak 16x23 mm s jehlicí, částečně setřené postř. R!
Terezín 1936 - věnování praporu Ženijnímu pluku - znak města, opevnění, opis / kotva ve věnci, opis, Sign.C.Kirschbaumová, bronz 60mm, velké hrany, rysky
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Nymburk 1934 - den brannosti, Nesign., bronzový plech 22x36 mm s jehlicí
Československo - regionální medaile a odznaky
Kutná Hora - budovatel města, Sign.Mincovna Kremnica, částečně smaltovaný postříbřený bronz 21 mm s jehlou
Československo - různé
SSM - medaile Za rozvoj vědeckotechnické tvořivosti, Nesign., zlacený bronz 25 mm se závěsem a stuhou
1/-/1
VB - čepicový odznak - typ cca 1980, Nesign., smalt. bronz 36x38 mm se dvěma upínacími patkami, odznak 30 let SNB 1945-1975, odznak Muzeum SNB 3ks
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Hradní stráž - rukávová nášivka se státním znakem 88x112 mm
Česká republika - různé
Policie České republiky - čepicový odznak - různé varianty (2x smaltovaný) 4ks
Protektorát Čechy a Morava
Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., patin. pozlac. zinek 45x45 mm, upínací patky chybí
1-
Četnictvo - čepicový odznak, Nesign., patinov. zinek 45x45 mm, nepůvodní upínací patky
Německo - Hamburg
Městská policie - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronz 47 mm se čtyřmi upínacími patkami
Německo - Prusko
Pamětní medaile na 100 let narození Viléma I. 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, hr., rysky, bez stuhy
2/2/-