Hannover 1872 - německé spolkové střelby - sedící Germania, opis / městský znak, opis, Sign.Brehmer, Nepunc., Ag 33mm, 16.833g, nep.hr., nep.rysky
Jaegerndorf (Krnov) 1913 - V.slezské zemské střelby, - Johann kníže Liechtenstein zleva, opis / střelnice, znak a nápis, Sign.Schaefer, patin. Ag 35mm, 17.403g
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř
Linec 1906 - Dvojportrét Marie Valérie a Fr.Salvatora zprava, opis / střelec s praporem a puškou, opis, Sign.Lauer, Punc., patin.Ag, 35mm, 19.658g, pův.etue
Mainz (Mohuč) 1894 - XI.německé spolkové střelby - žena s puškou, opis a vročení/ pohled na město, znak, terč, opis, Nepunc., Ag 42mm, 37.582g, hr.,škr.,rysky
Mnichov 1906 - XV.německé spolkové střelby - korunov. orlice zleva, nápis / šašek nese terč, nápis, Zn."D", Nepunc., Ag 38mm, 29.944g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby - av.Rainer zprava, nápis / moravská orlice, 6-řádkový nápis, Sign.Schaefer, Punc., pat.Ag800, 30mm, 18.166g
Neukirchen 1911 - šestiúhelníková plaketa se závěsem, Nesign., patrně stříbrný plech 40x45 mm v reversu vyplněný cínem, zelenobílá stuha R!
Neustadt-Eisleben 1910 - terč, pušky, prapory, opis / dubový věnec a rytý nápis, Nesign., Ag990, 36mm, 15.145g, původní přiletov. ouško, dr.hr., rysky, pat.
Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem
Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Nesign., Nepunc., Ag 35 mm s pův.ouškem, 22.247g
Slaný 1894 - slavnost svěcení praporu 24.6. - český lev, český opis a vročení / městský znak, český opis, Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, dr.úhoz
Švédsko (uděleno 1886) - Oscar II. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.Lea Ahlborn, bronz 34mm, 18.888g, krásná patina
Švédsko (uděleno 1896) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 17.836g, krásná patina
Švédsko (uděleno 1902) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 18.149g, krásná patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Neuberger - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 Poprsí zprava, dvojitý opis / jezdecká socha maršála, nápis, Sign., cín 37 mm, m.o., hrany, rysky
Libice nad Cidlinou
Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, zvlněná, hrany, rysky, patina
Olomouc-arcibiskup., Josef Vrána, 1973 - 1987
Doležal a Grmela - medaile na konsekraci 4.3.1973 - poprsí v mitře zleva, opis/ arcibiskupský osobní znak a latinský opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Olomouc
Sv.Václav zleva, opis / olomoucký dóm sv.Václava, opis, vročení 1777 - 1977, Sign.M (Jiří Myszak), patinovaný postříbřený bronz 60 mm, 84.563g