Zlato
Uhry. Zikmund Lucemburský (1386-1437). Dukát K-K Kremnica (3,49 g). Husz.-573
Vatikán. Pius IX. (1846-78). 20 lira 1866 R, r. XXI (6,44 g). KM-194.1. vlas. rysky
Mimoevropské státy. Austrálie. Victoria (1837-1901). Sovereign 1894 S (7,97 g). KM-13. n. škr.
Indie - Vijayanagar. Srirangaraya III. (1642-79). Fanam (0,39 g). Mi.-930
Medaile. Česká republika. 80 let Československa 1918 - 1998. Portrét V. Havla, opis / pohled na Hradčany, opis. Sign. M. Paccini (Itálie). Au 0.750 (puncy) 21 mm (5,7 g), raž. 697 ks. Novák-09.026
LR
1 dukát ČR 2002 - děti narozené pro 3. tisíciletí. Dítě lezoucí po let. 2002, opis / znaky, opis. Sign. Rudolf. Au 0.999, 16 mm, 3,11 g, plexi pouzdro, etue, certifikát
Sv. Zdislava z Lemberka 2002. Portrét, letopočty, opis / písm. Z, nápis. Sign. Vitanovský. Au 0.999, 19 mm, 3,49 g, plexi pouzdro, etue, certifikát
Alfons Mucha b.l. (2005). Portrét, opis / portrét dívky z plakátů Muchy. Sign. Oppl. Au 0.999, 22 mm, 7,78 g, plexi pouzdro, etue, certifikát
Svatební dukát 2012. Ruce s prstýnkem, opis / zemské znaky, větvička a prstýnky. Sign. Wichnerová. Au 0.999, 16 mm, 3,11 g, plexi pouzdro, etue, certifikát
Antika
Keltové. Předmincovní platidlo. Bronzové kroužky ø 15 mm (3x), ø 12 mm (2x), ø 11 mm (1x) 6 ks
─
Bojové (2. - 1. stol. př.n.l.). AR obol (hladký hrbol / koník zleva). Typ Němčice, blíže neurč.
1/3
AR obol (hladký hrbol / koník zleva). Blíže neurč.
-1/3
Řecko. Thesálská liga. AE 18, blíže neurč.
-2/2
Řecko. Makedonie, Metapontos. Konvolut bronzů 2 ks
2 až 3
Egypt. Ptolemaios. 1/4 drachma, blíže neurč. n. excentr.
Řím - císařství. Vespasianus (69-79). Denár, sedící Pax s caduceem a ratolestí. COS ITER TR POT. RIC-10
1/2
Domitianus (81-96). Denár. TRP COS VII DEC VIII PP. n. okr.
-1/-1
Traianus (98-117). Denár. COC V PP SPQR OPTIMO PRINC
Dupondius, trofeje s 2 štíty. SPQR OPTIMO PRINCIPI
-2/-2
Quadrans, vlčice. RIC-692. kor. R
3/3