Československo - odznaky vojenských akademií
Absolvent vysoké vojenské školy - b.l. (typ 1992), Krubl.tab.8 (text str.36), Sign. Silka Jablonec n.N., nepůvodní etue
Československo - legionářské medaile a odznaky
Libochovice 1932 - odhalení pamětní desky starodruž. franc. legionáři Jar. Zemanovi 5.VI., Nesign., mosazný plech 23x32 mm s jehlicí
Československo - odznaky branných organizací
SB (Svaz brannosti) - členský odznak, Sign.Kremnica, mosaz 17x17 mm se zavíracím špendlíkem, K-S.neuvádí
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - hasičské dekorace
Svaz dobrovolného hasičstva - medaile na 10 let ČSR, 1918 - 1928, Nesign., zlac.bronz 30 mm, poškoz.ouško
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - různé
BSP (Brigáda socialistické práce) - III.třída, dvě varianty - světlý a tmavý kov 2ks
Ministerstvo národní obrany - Zborovský závod branné zdatnosti mládeže, Sign.Smolka-Babka, patinovaný postříbřený bronz 25 mm s jehlicí
Ministerstvo národní obrany - Zborovský závod branné zdatnosti mládeže, Sign.Smolka-Babka, patinov. bronz 25 mm s jehlicí
Velká Británie
RAF - látkový návlek na nárameníky
1-
Vladislav II., 1471 - 1516
Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 2ks
Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina 2ks
2,1-
Malý (černý) peníz, Cn7.4, Sm.44, 0.357g, exc., nedor., patina
2-
Ferdinand I., 1526 - 1564
Bílý peníz b.l., Vratislav, VR1.V, Noh.E, MKČ.78 (J. a MKČ. řadí do Kutné Hory), 0.304g, nedor., pat.
2
Bílý peníz b.l., Vratislav, VR1.V.c/8, Noh.E.1i, MKČ.78 (J. a MKČ. řadí do Kutné Hory), 0.364g, nedor., patina
Bílý peníz b.l., Vratislav, VR1.V.e/1, Noh.E.1g, MKČ.78 (J. a MKČ. řadí do Kutné Hory), 0.328g, nedor.
Ferdinand II., 1619 - 1637 (Mince dobrého zrna)
3 Krejcar 1624, Jáchymov-Steinmüller, J.12a, MKČ.842, 1.281g, krajový střížek, nedor., patina
Grešle 1625 bz, Vratislav-Riedel, MKČ.1061, 0.707g, nep.nedor., patina
Leopold I., 1657 - 1705
3 Krejcar 1704, Praha-Egerer, Nech.219, MKČ.1429, 1.519g, vady materiálu, patina
3 Krejcar 1686 CIK, K.Hora-Krahe, Nech.302, MKČ.1455, 1.628g, stopa po oušku, nep.nedor., pěkná patina