dtto zlatě elox.
0/-
Oblastní výstava mladých filatelistů (kotva).Al 52
Císař Josef II./Návrat pamětní desky Nový Jičín 6.X.2007. Cu 31
Kulm 1813 Chlumec 2003 190 výročí bitvy/Collorwedo Mansfeld Osterman Tolstoj.Kleist. Kulm 1813 Chlumec 2008/195 výročí bitvy. Al 30. 2 ks
neobsazeno
Kulm 1813 – Chlumec 2013/Jubilejní pomník 1913 2013. Cu,Al 30 mm.2 ks
Franz I. Fr.Wilhelm III. Alexander I./1813 Leipzig 2013. Cu,Al 30 mm.2 ks
Eesti Vabarik/Europe. CuNi 35 mm. Cert.
Eesti 1.januar 2011 1 Kroni 1 euro.CuAgAu 40 mm.Cert.
10 Ans Years Jahre (mapa a 12 mincí) / €. Cert.
European Currency Europäische wahrung.Monnaie europeenne 100 € 1.Januar 2002 CuAg 40 mm.Cert.
27.28.et 29 juillet 1830 (alegorie reoluce)/drobný text. Cu 52
Napoleon III. Empereur/Voyage en France de Victoria Reine de la Gr.Bretagne.Visite a Napoleon III. Emp.des Francais 18 Aout 1855.sign.L.Merley F.Bz 76, 181 g
C.T.Gaeta/Italia Cecoslovacchia Marzo´71.Ag 30 mm, 10 g
Official Commmemorative Medal II.Millenium/Way of the Cross Jerusalem.sign. M.Kremnica. Tk 60
Harry Potter. Kolekce žetonů postav z románů. Ni 26 mm. 12 ks. Pouzdro
10 ans years jahre Malte Malta.CuAgAu 40
Prusko. Medaile na Vratislavský mír. Friede Friede Public in Breslau d.27.Ivniii/Es komt Gott en wir vns versehen vno laesset vns vielgvns geschen. Sc.G.W.Kottel. Ag 31,97 mm, 9,75 g. Patina
Erste Internationale Ausstellung für Leder,Lederwaren und Eichencultur Berlin 1877. Sign.C.Kraus Wien.CuAg 50 mm.Original etue poškozená
-1-1-
Jahresschau Deutscher arbeit Dresden 1922 Deutsch erden/Staatliche porzellanmanu-Faktur Meissen. Hn.keramika 30 mm