Hindenburg - poprsí mírně zleva, bez opisu, b.l., Nesign., lité železo 63 mm v bronzovém rámečku s dírkou pro zavěšení
1-
Švýcarsko
Huguenin - 100 let švýcarských železnic 1947 - historická a moderní lokomotiva, vročení / 6-řádkový nápis, Sign., patinované Ag800, 33mm, 14.651g
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / znak, bez opisu, Nesign., patin. postř. bronz 50 mm, téměř
Vatikán, Pavel VI., 1963 - 1978
Pamětní medaile b.l. - poprsí zleva, opis / Panna Marie s Jezulátkem, dva andělé, řecké nápisy, Sign., patinovaný postříbřený bronz 50 mm
Cyklistické medaile a odznaky
Praha Libeň 1927 - závod dorostu 9.X. - I.místo, Nesign., postříbřený bronz 40 mm s honosným závěsem, původní etue
Praha Vyšehrad 1913 - K.C. Vpřed - upomínka výletní soutěže, Nesign., patinovaný bronzový šestiúhelník 33x38 mm s původním ouškem a stuhou, skvrnky
Hasičské medaile, plakety a odznaky
Pro bližního a vlast, Nesign., mosazný plech 19x32 mm s jehlicí, zvlněný, patina
Hnojice 1933 - upomínka na 60-leté trvání sboru, Nesign., látková vlaječka s nápisem a mosaz. jehlicí
Hradec Králové, Slovanské předměstí 1949 - sjezd OHJ, 65 let trvání a rozvinutí praporu 3.VII., Nesign., hliník 28x37 mm s jehlicí
Karlín a Smíchov 1881 - Výbor sjezdu prvního veřej. cvičení a odborné výstavy 14.-16.srpna, Nesign., bílý kov 55x60 mm s jehlicí, rysky
Praha Hostivař 1923 - 45 let trvání sboru a sjezd pražské župy, Nesign., mosaz.plech 23x35 mm s jehlicí
Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí, patina
Rokycany 1936 - 50 let trvání sboru a 40 let trvání župy, Sign.Karnet-Kyselý, hliník 24x30 mm s jehlicí
Hrací a početní známky
Konvolut různých hracích známek, mosaz 18-22 mm 5ks
-1-1
Konvolut různých hracích známek, mosaz 19-26 mm 5ks
2-1
Konvolut různých hracích známek, hliník 16-25 mm 4ks
Konvolut různých hracích známek, hliník 16-23 mm 4ks
-1-0
Konvolut růz. hracích známek, plast 17mm a 22mm 2ks
Nouzovky evropských měst a obcí
Basel, Allg. Consumverein - 5 (Rappen) b.l., mosaz 19 mm, skvrny, patina
Cadore, Impresa Piazza Coletti e Compagni - "10", mosaz 24 mm, skvrnky, patina