Francie, První republika (1793-1803)
30 Sols 1792 A rok 4 "R" jako KM 606
2/2+
Francie, Charles X. (1824-1830)
10 Centimes 1828 A, Paříž KM 11,1 "R"
Francie, Louis Philippe (1830-1848)
5 Francs 1833 A KM 749,1
5 Francs 1833 W KM 749,13
5 Francs 1835 W KM 749,13_škr.
5 Francs 1837 B KM 749,2_hr.
-1/2+
Francie, Napoleon III.(1852-1870)
5 Francs 1867 A KM 799.1_hr.
+2/1-
5 Francs 1867 A KM 799.1
5 Francs 1868 BB KM 799,2_rys. ve tváři, tém.
5 Francs 1868 BB KM 799,2_tmavá patina
Francie, Třetí republika (1871-1940)
5 Francs 1875 A KM 820,1_rys, tém.
5 Francs 1876 A Y. 52,1
+1/1
Itálie-Benátky, Francesco Erizzo (1631-1646)
Scudo (140 Soldi) b.l. (1637) DB Dav. 4249_m.o.
Itálie-Neapol a Sicílie, Ferdinando IV.(1759-1805)
120 Grana 1798 P/M AP Dav. 1409, KM tento roč. neuávdí
Itálie-Sicilie a Sardinie, Viktor Amadeus II. (1666-1732)
Medaile 1706, Porážka Francouzů v Turíně 1706, poprsí zprava a op is / alegorie, opis a tří řádkový nápis sign.: J.C Sn 42 mm _patina
Maďarsko (1926-1945)
5 Pengö 1938 - sv. Štěpán KM 516
RL
5 Pengö 1939 - Horthy KM 517
Maďarsko (1989-)
20 000 Forint 2017 BP- 150. výr. rakousko-maďar. kompromisu Ag 925 77,76 g 52,5 mm (vydáno 5 000 ks !!) +certifikát
Malta, Emmanuel de Rohan (1775-1795)
XXX Tari 1789 KM 327 (I. typ) "RR"_mír. just.
Nizozemí - Brabantsko, Filip IV. (1621-1665)
Patagon 1630 zn. hvězda, Maastricht KM 53.3 "R"