Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Řád Bílého lva - civilní skupina - 3.třída, VM.9-b-C, vydání do roku 1960, Punc. Ag900, Karnet a Kyselý, poškozený smalt v aversu, bez stuhy