Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Řád Rudé hvězdy ČSR, VM.42-1, číslovaný (849), punc. Ag900, Sign. Zukov, stužka s miniaturou, původní etue s nalepeným popisem