Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Řád Rudé hvězdy práce ČSR, VM.46-1, číslov. (2503), punc. Ag900, Sign. Zukov, dvě stužky, původní etue s nalepeným popisem