Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Irák, republika, 1958 -
Řád Dvou řek - hvězda I.třídy, jako BB.13, ale vydání po roce 1958, Punc., zlacené a smaltované Ag925, vady smaltu