Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava, latin.opis / 6-řádk.český nápis, Nesign.(Tautenhayn), Nepunc., Ag 34mm, 18.348g, ČS.1532, dr.hr., dr.rysky