ČNS Praha, 70. aukce

Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 (1915)

Položka 1055
Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869 (1915) - portrét zprava, opis / Alexandrie sedící na Sfinze, pyramidy, loď, nápis, Sign., bronz 71 mm, patina