ČNS Praha, 70. aukce

Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod

Položka 1081
Vyvolávací cena: 480 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Liechtenstein, Jan Adam a Marie, roz. hraběnka Kinská

Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun.rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina

Zachovalost: Proof