ČNS Praha, 70. aukce

Lange - AR pamětní medaile 1841 - poprsí zprava

Položka 1082
Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Aktuální cena: 17 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859

Lange - AR pamětní medaile 1841 - poprsí zprava, opis / alegorie práva a síly, znak, opis, Sign., 49mm, 61.452g, Don.3601, BPM.272, H.7480, krásná patina R!