ČNS Praha, 70. aukce

Šantrůček - AR medaile na 40 let doktorátu 10.6.1898

Položka 1087
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 800 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Randa Antonín, rytíř - český právník

Šantrůček - AR medaile na 40 let doktorátu 10.6.1898 - poprsí zleva / 5-řádk.nápis ve věnci a opis, Sign., 52mm, 50.927g, H.7576, MZČ.198/9, velké hrany, patina