Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Savojský Evžen - císařský generalisimus, 1663 - 1736
Radnicky - AE medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1865 - poprsí zprava, opis / pomník, opis a nápis, Sign., měď 60mm, 88.744g, krásná patina R!