ČNS Praha, 70. aukce

Radnicky - AE medaile na odhalení pomníku ve Vídni

Položka 1089
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Savojský Evžen - císařský generalisimus, 1663 - 1736

Radnicky - AE medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1865 - poprsí zprava, opis / pomník, opis a nápis, Sign., měď 60mm, 88.744g, krásná patina R!