ČNS Praha, 70. aukce

Lang - AR medaile na uzdrav. císaře Františka 1826 -

Položka 1092
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Stifft, Andreas Josef, baron - lékař Františka II.

Lang - AR medaile na uzdrav. císaře Františka 1826 - poprsí zleva, opisy/alegorie návratu císaře k životu, opis, Sign., 48mm, 35.191g, H.7663, nep.rysky, patina