ČNS Praha, 70. aukce

Klieber a Harnisch - AR intronizační jeton 1819 -

Položka 1113
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální cena: 2 600 Kč

Pátek 16.12.2016, 22:00:00.

Olomouc-arcibiskup., arcivév. Rudolf Jan, 1819 - 1831

Klieber a Harnisch - AR intronizační jeton 1819 - alegorie, vročení, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., 22mm, 5.825g, M.2933, Taul.282, krásná patina